Лудило во Ѕвездите на Гранд: Мими Јовановска од Велес “растури” со својот настап, реакциите на житито беа неверојатни!

Нашата претставничка во шоуто Ѕвездите на Гранд Мими Јовановска, ја крена целата публика на нозе која и аплаудираше без престан,

Read more

Марија Шерифовиќ го напушта жирито на “Ѕвездите на Гранд”

Марија Шерифовиќ  веќе неколку сезони е дел од најголемото музичко шоу на Балканот “Ѕвездите на Гранд” , но најверојатно овде

Read more
RSS
Twitter