“Патот на пеколот” или патот Делчево – Штип, повторно создаде услови за уште една сообраќајка!

МВР соопшти дека вчера попладне, во 13,50 часот било пријавено дека на магистралниот пат Делчево -Штип, во близина на Подлошка

Read more
RSS
Twitter