(ВИДЕО) И на 50 години сексипилната Џенифер Лопез “РАСТУРИ” со нејзиниот настап на “Super Bowl”

Настапите на Шакира и Џенифер Лопез на овој голем настан ја кренаа публиката на нозе. Сите кои го гледаа настапот

Read more
RSS
Twitter