ЗАТВОРЕНИЦИТЕ ПОЛУДЕЛЕ ПО НЕА – Дара Бубамара “завршила” во затвор!

Српската позната пејачка Дара Бубамара е сон за поголем дел од машката популација на балканот. Некои ја сакаат повеќе некои

Read more

[ВИДЕО] – Продавачка НОКАУТИРАШЕ полицајка во Србија, колку години затвор и се предвидуваат доколку ја осудат?

Продавачката која пред неколку дена во Србија на пазар удри комунална полицајка би можела да заврши зад решетки и таму

Read more
RSS
Twitter