Венко Филипче: Hе постои никаква терапија за вирусот, се лечи симптоматски!

Во последната прес-конференција на која се обрати министерот за здравство, Венко Филипче, емитувана во 20:30 часот изјави дека заразената со

Read more
RSS
Twitter