АВТОМОБИЛИТЕ НА СУЗАНА ТУРУНЏИЕВА И РЕБЕКА ВО ПЛАМЕН

Автомобилот на познатата пејачката, а воедно и водителка водителка Сузана Турунџиева бил опожарен изутринава околу 3 часот. Огнот кој избувнал

Read more
RSS
Twitter