Глума или жртвување за Р.Македонија? – Разрешувањето на Мизрахи на собраниска седница

Претседателот на Собранието Талат Џафери денеска за 15 часот закажа седница за предлогот за разрешување на техничката министерка за труд

Read more
RSS
Twitter