ЉУБОВНА ДРАМА ВО ПРИЛЕП: СЕ СКАРАЛЕ, ПА СО БЕНЗИН МУ ЈА ЗАПАЛИЛА КУЌАТА НА МОМЧЕТО

Во Прилеп поднесена е кривична пријава против лицето С.А.(27) од Прилеп поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело

Read more

Загина 38 годишен маж во пожар кој избувнал во неговата куќа во прилепско

Загина триесет и осум годишен маж во пожар кој избувнал во неговата куќа во прилепското село Враилово. Според информациите на

Read more
RSS
Twitter