Италијанскиот државјанин кој вчера стигна во Македонија примен на Инфективна

Италијанскиот државјанин кој синоќа беше примен на Инфективна клиника со симптоми на грип е негативен на тестовите за коронавирус соопштија

Read more
RSS
Twitter