Прегазен пешак на Партизанска во Скопје – Возачот избегал

Денес на булеварот Партизански одреди во Скопје околу попладневните часови прегазен е пешак кој преминувал преку булеварот на необележан пешачки

Read more

Прегазен пешак на бул. Партизански Одреди во Скопје

Вчера на булеварот Партизански Одреди во Скопје, бил прегазен пешак на возраст од 81 година.Во пешакот удрило возило со прилепски

Read more
RSS
Twitter