Заев до Мицкоски: “Како куклин театар сте” и во ваше време крадевте пари во ЕЛЕМ

Во вечерашниот дуел помегу Зоран Заев и Христијан Мицкоски, во телевизиската емисија “Само Вистина” на Канал 5 Телевизија атмосферата е

Read more

Мицкоски: На утрешниот протест ќе порачаме дека одговорност мора да има за неправдите и дека Заев е виновен!

Христијан Мицкоски, лидерот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, за утре повика на протест на кој ќе се побара одговорност од главата на октоподот.

Read more
RSS
Twitter