Меган Маркл го отфрли сонот на секоја девојка – На крајот сепак „ЉУБОВТА ПОБЕДИ“

Меган и јас тргнуваме во непознато, но навистина немавме избор, рече принцот Хари во првото обраќање во јавност по најавата

Read more
RSS
Twitter