Манчестер Јунајтед се откажа од играчот кој минатата сезона беше блиску до „Олд Трафорд“

Манчестер Јунајтед  на крај кренал раце од можниот ангажман на младиот фудбалер од средниот ред, Шон Лонгстаф. Предходното лето Шон

Read more
RSS
Twitter