ПОВРЕДЕНИТЕ ВО ЕКСПЛОЗИЈАТА ВОДАТ БОРБА ЗА ЖИВОТ

Здравствената состојба во која се наоѓаат повредените кои настрадаа во вчерашната експлозијата на плинска боца во кумановското село Романовце е

Read more
RSS
Twitter