За да не им се наруши угледот – Рекет продолжува позади затворени врати

Повторно судот ги затвори вратите за јавноста и новинарите во Рекет. Позади затворени врати ќе се емитуваат уште три разговори

Read more

(ФОТО) – Се сеќавате на ова бикини издание на Катица Јанева на плажите во соседна Грција?

На фотографијата е поранешната јавна обвинителка Катица Јанева, која добива масажа на плажа, во соседна Грција во местото Калитеа, релаксирана,

Read more

Позната причината поради која се одложи судското рочиште на „Рекет“

Се одложи рочиштето судското рочиште во процесот „Рекет“ во кој се обвинети Бојан Јовановски и поранешната специјална обвинителка Катица Јанева,

Read more
RSS
Twitter