ВИДЕО: Богатите деца од Балканот трошат илјадници евра без срам за една вечер во дискотека

Богатите деца од балканот, ги триошат парите на своите родители на многу лош начин. Покрај тоа што пијат алкохол, чија

Read more

Хит на денот: 82-годишен пензионер со легендарна препорака за здравјето ќе ве расположи и насмее до солзи

Пензионер стана интернет сензација на Балканот откако со страст одговори пред камери на прашање за сезонскиот грип. Пораката на 82-годишниот

Read more

ЗАДОЛЖИТЕЛНО ПОГЛЕДНЕТЕ: Фотографија поврзана со корона вирусот во Македонија

Па зошто да не се направи и некоја шега на сметка на корона вирусот кој го потресе светот.Некои се пошегуваа

Read more

Поврат на ДДВ само за ВОЗРАСНИ! – Фискална сметка која морате да ја видите

Кога започна скенирањето на фискалните сметки, поголем дел од граѓаните ја исмеваа оваа мерка на Владата, но тркалото на крај

Read more

Се насмеавте ли денес? – Бебе „умира од смеење“ додека таткото го забавува – Морате да слушнете!

Таткото Сандо Реапа Луис на Фејсбук објавил видео од него и својата ќеркичка која хистерично се смее додека тој имитира

Read more
RSS
Twitter