Закажана лидерска средба: Какво влијание ќе има коронавирусот врз изборната кампања за претстојните парламентарни избори

Лидерите на политичките партии во Македонија закажаа заедничка средба за утре на која заедно со премиерот Оливер Спасовски ќе дискутираат

Read more

УДАРНА ВЕСТ: Милошоски објавува нова „бомба“ за Зоран Заев

Антонијо Милошоски, кој е пратеник од редовите на ВМРО ДПМНЕ, на својот Фејсбук профил објави статус дека денеска во 11

Read more
RSS
Twitter