ЗАТВОРЕНИЦИТЕ ПОЛУДЕЛЕ ПО НЕА – Дара Бубамара “завршила” во затвор!

Српската позната пејачка Дара Бубамара е сон за поголем дел од машката популација на балканот. Некои ја сакаат повеќе некои

Read more

Ахмети: Ја одбив понудата да ја поделам Македонија [ВИДЕО]

Во минатото на лидерот на ДУИ, Али Ахмети му била понудена делба на Македонија. Тој истакнува во интервјуто за “ABC

Read more
RSS
Twitter