Лудило во Ѕвездите на Гранд: Мими Јовановска од Велес “растури” со својот настап, реакциите на житито беа неверојатни!

Нашата претставничка во шоуто Ѕвездите на Гранд Мими Јовановска, ја крена целата публика на нозе која и аплаудираше без престан,

Read more

ОСКАРИ: Дивите пчели се враќаат – Атиџе ќе стане повторно кралица на медот!

Со вложениот труд и работа, со многуте ноќи поминати неспиени се роди големиот документарец Медена земја. Филмот доби двојна номинација,

Read more

(ВИДЕО) И на 50 години сексипилната Џенифер Лопез “РАСТУРИ” со нејзиниот настап на “Super Bowl”

Настапите на Шакира и Џенифер Лопез на овој голем настан ја кренаа публиката на нозе. Сите кои го гледаа настапот

Read more
RSS
Twitter