ФОТО: Нејмар има очув 6 години помлад од него, мајка му е во врска со 22-годишниот Тиаго

Мајката на Нејмар е во врска со 22-годишниот Тиаго Рамос откако се разведе од сопругот, тоа значи дека ѕвездата на ПСЖ има очув кој дури шест години е помлад од него.

Нејмар и денеска е во центарот на вниманието и повторно поради нефудбалски работи. Овој пат поради неговата мајка која е во ситуација каква што ретко може да се види.

Таа е во врска со 22-годишнто момче Тиаго Рамос, очигледно љубовта не познава граници.

Нејмар има и заедничка слика со неговиот очув кој е шест години помлад од него.

https://twitter.com/FutbolBible/status/1249238321441603584

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter