Маж пронајден мртов во стан во Скопје

Во Полициската станица Бит-пазар во попладневните часови на 12 февруари било пријавено дека во стан на скопската улица „Џон Кенеди“ починат бил пронајден 38-годишен скопјанец.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итната медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter