И Лепа Брена не е тоа што беше.. (ВИДЕО)

Вчера вечер во „Штарк Арена“ во Белград се одржа второто издание на „Music Ceremony Awards“.
Најголемо внимание привлече фолк дивата Лепа Брена која со својот настап ја крена цела Арена на нозе.

Имено, Брена отпејаа микс од неколку песни, а за оваа прилика се пресоблече трипати. Имено, таа не се појави во варијанта каква сите ја знаат.
За што станува збор погледенете во следното видео:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter