„Имам само еден син, ама закопа ме више“, рече таткото на еден од осомничените – ВИДЕО

Новинарот Фуркан Салиу од ТВ Клан на својот Твитер профил објави краток исечок од разговорот со таткото на еден од осомничените за насилството во Штип.

„Имам само еден син, ама закопа ме више“, вели тој.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter