ЗАТВОРЕНИЦИТЕ ПОЛУДЕЛЕ ПО НЕА – Дара Бубамара “завршила” во затвор!

Српската позната пејачка Дара Бубамара е сон за поголем дел од машката популација на балканот. Некои ја сакаат повеќе некои помалку, но најверојатно најпосакувана е меѓу оние кои се лишат од слобода.

Како што пишуваат српските медиуми експлицитното видео станало ХИТ затворениците.

-Минатата недела бев да го посетам братот, кој треба да излезе од затвор за неколку месеци. Имаме разни теми за разговор, но овој пат ме шокираше кога ме праша дали Дара се уште е не музичката сцена. Ми одговорил потврдно и му кажав дека е многу популарна. Мислев дека се шегува, но набрзо сфатив дека е сериозен. Ми повторуваше дека затворениците полуделе по неа. Призна дека ја гледал нејзината п*рно снимка и дека постојано мисли на неа. Се шокирав кога ми кажуваше што прави таа на снимката, како гола се превртува по креветот и дека сите затвореници сметаат дека е секси и мечтаат за неа.
– открива маж за медиумите во Србија.

Како што и самата пејачка истакна, дека по грешка стискајќи погрешно копче, го поставила видеото на Инстаграм. Иако брзо го избришала, веќе било предоцна, паднало во кошницата на најбрзите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter