ЖАЛНО – Вознемирувачки видеа кои го разбудија цел свет [Турција]

Во земјотресот со јачина 6.8 степени според Рихтеровата скала, во Турција, загинаа најмалку 18 лица.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter