ДРАМА ВО СКОПЈЕ: Татко, ќерка и син меѓусебно се испотепале со палки и ножеви

Тројца повредени од кои двајца со убодна рана од нож е билансот од семејна расправија што се случила на улицата 391 во Скопје.

Како што дознава Алсат, вечерва во 20.33 часот лицето Н.Т. пријавило во полиција дека на ул.391 бр.22 од неговиот татко бил нападнат со безбол палка, а татко му и сестра му биле повредени односно прободени со нож.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter