ВИДЕО: Се огласи девојчето кое беше брутално истепано од двајцата штипјани

Се огласи девојчето кое беше тепано, ме удираа со клоци, со тупаници.. Се плашев да пријавам ми се закануваа..

Погледнете го видеото во продолжение:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter