ВИДЕО: Кога желбата да се биде полицаец во Штип е поголема од се!

На социјалните мрежи кружи видео на кое човек без униформа го регулира сообраќајот во градот Штип. Нормално не станува збор за полицаец без униформа туку за човек чија желба да стане полицаец е поголема од се.

Погледнето го видеото во продолжение:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter