(ВИДЕО) И на 50 години сексипилната Џенифер Лопез “РАСТУРИ” со нејзиниот настап на “Super Bowl”

Настапите на Шакира и Џенифер Лопез на овој голем настан ја кренаа публиката на нозе. Сите кои го гледаа настапот останаа со отворена уста, дали е возможно и после 50 години Џеј Ло да биде толку секси и да има токава кондиција?
Секако и настапот на Шакира беше прекрасен кој исто така ја воодушеви публиката.

За што станува збор, ќе се уверите кога ќе го погледнете нејзиниот настап кој започнува од 6та минута. Уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter