ВИДЕО: Д-р Аголи од Дебар раскажува како се заразил со вирусот: Носев заштитна маска и ракавици, но тестот беше позитивен

Видеото на кое Д-р Аголи на телевизија во живо раскажува како се заразил и покрај тоа што носел заштитна маска и ракавици можете да го видите ТУКА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RSS
Twitter